Szkolny ranking lektur – wyniki

W zeszłym tygodniu nasi uczniowie wcielili się w rolę recenzentów i oceniali lektury szkolne. Można było oddawać głosy w trzech kategoriach – lektury dla klas 1-3, 4-6 i 7-8. Patrząc na wykresy można przypuszczać, że starsi uczniowie są nieco bardziej krytyczni, ale nie obyło się też bez wysokich ocen dla niektórych pozycji z listy lektur.

A oto wyniki naszego szkolnego głosowania:

W kategorii 1-3:

I miejsce „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”

II miejsce „Pięciopsiaczki”

III miejsce „Afryka Kazika”

W kategorii 4-6:

I miejsce „Opowieści z Narnii”

II miejsce „Charlie i fabryka czekolady”

III miejsce „Chłopcy z Placu Broni”

W kategorii 7-8:

I miejsce „Mały książę”

II miejsce „Opowieść wigilijna”

III miejsce „Kamienie na szaniec”

 

Magdalena Tarabasz

Scroll to Top