Życzenia Wielkanocne

  Szanowni Państwo,
drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i wszyscy Przyjaciele naszej Jedyneczki.
Od kilku tygodni spotykamy się w innej rzeczywistości, przepełnionej z jednej strony niepokojem, z drugiej zaś wielkim wyzwaniem i koniecznością dostosowania się do obowiązujących zasad, warunków pracy oraz nauki. Uczymy się korzystać z dobrodziejstw  techniki i wychodzi nam to coraz lepiej i sprawniej.
Tradycyjne kontakty interpersonalne zamieniamy na rozmowy przez telefon, media społecznościowe czy platformy internetowe. Co prawda bardzo tęsknimy za naszą szkołą, pracą i kolegami, ale też dzielnie mierzymy się z nową sytuacją.
Przed nami czas długo wyczekiwany- Święta Wielkanocne.
To ten cudowny moment, kiedy choć na chwilę możemy oderwać swoje myśli od trosk i zmartwień.
Przy tej okazji pragniemy złożyć wszystkim najlepsze i najserdeczniejsze życzenia:
obfitych łask i błogosławieństw, od Chrystusa Zmartwychwstałego,
wiary, nadziei, pokoju i miłości,
a przede wszystkim dobrej, rodzinnej atmosfery.
Niech te święta przyniosą spokój i uśmiech na naszych twarzach.
Alleluja!
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Piastowie

 

 

Scroll to Top