Wsparcie dla SP1

Szanowni Państwo!

Dyrekcja szkoły oraz Rada Rodziców zwracają się z prośbą o wsparcie uczniów naszej placówki. Na obecną chwilę dziesięcioro dzieci nie posiada w domu sprzętów, niezbędnych do realizacji zdalnego nauczania, a ponad 130 ma wspólny sprzęt z rodzeństwem i pracującymi zdalnie rodzicami. Nasza szkoła wnioskuje o fundusze unijne dla grupy 10 najbardziej potrzebujących uczniów. Jednakże kwota dofinansowania dla 6 szkół z naszego miasta może być zbyt mała, żeby zakupić sprzęty dla wszystkich potrzebujących osób. Wsparcie w tej potrzebie zaoferował również Ksiądz Proboszcz z Parafii Św. Michała Archanioła. Chcemy pomóc wszystkim potrzebującym. W związku z tym Dyrekcja Szkoły i Rada Rodziców zwraca się do Państwa ze wspólnym apelem o podarowanie szkole, w miarę możliwości sprzętów, tj: tablet, komputer, smartfon, które to sprzęty trafią do potrzebujących uczniów. Być może kupiliście sobie Państwo nowy sprzęt, a posiadacie jeszcze taki, który działa i może posłużyć naszym uczniom. Dziękujemy za każde wsparcie.

Scroll to Top