Bal Karnawałowy

30 stycznia w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy. Klasy młodsze bawiły się od godziny 14.00, natomiast klasy 4 – 8  od 17.00. Atmosfera zabawy na udekorowanym balonami  holu była wspaniała. Przy blasku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów wszyscy bawili się doskonale. Uczniowie klas młodszych zachwycali swoimi pomysłowymi strojami. Dzięki wsparciu Rady Rodziców bal poprowadzili dwaj D. J-e, którzy swoimi pomysłami na zabawy zachwycili uczestników. W przerwie uczniowie skosztowali pysznego tortu zakupionego przez Rodziców, a następnie  udali się do klas na ciąg dalszy słodkiego  poczęstunku. Podczas balu klasy z wychowawcami zapraszane były na sesję zdjęciową.

Słowa podziękowania kierujemy do Rady Rodziców  – dziękujemy za piękną dekorację, słodką niespodziankę oraz pomysłowych D.J-ów.

Maria Zielińska

Scroll to Top