Mikołajki w świetlicy

6 grudnia nasza świetlica przez cały dzień obchodziła Mikołajki. Przed południem wychowankowie wzięli udział w mikołajkowych zawodach sportowych na sali gimnastycznej, podczas których wspaniale się bawili. Następnie świetlicę odwiedził św.Mikołaj, który przyniósł dzieciom wielkie pudło z grami do wspólnej zabawy.
Po południu zaś odbyła się dyskoteka połączona z mikołajkowym seansem filmowym i poczęstunkiem. Przy tej okazji pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy dostarczyli do świetlicy ogromne ilości słodkich smakołyków i napojów. Impreza była bardzo udana, a ” nasze świetliczaki” wyszły z niej wytańczone i najedzone. .Dziękujemy również Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego i Wolontariuszce Marii Brzezińskiej, która przez 3 godziny malowała dzieciom tatuaże. Wszystkie były bardzo zadowolone.To był wspaniały dzień .

Katarzyna Sowińska- Wojtaś

Scroll to Top