„Świat dinozaurów” – projekt edukacyjny

Od października do końca listopada realizowany był w naszej świetlicy projekt edukacyjny pt: „Świat dinozaurów „. W ramach projektu dzieci uczyły się o dinozaurach, szukały ciekawostek na ich temat, wykonywały prace plastyczne, uczyły się piosenek oraz oglądały filmy edukacyjne.

27 listopada odbyło się podsumowanie tego projektu na  którym gościliśmy dyrekcję szkoły oraz grupy przedszkolne 0a i 0b,które  Podczas spotkania najmłodsi uczniowie mogli posłuchać wiersza w wykonaniu starszych kolegów i koleżanek, poznać ciekawostki z życia dinozaurów, wziąć udział w „Teście przedszkolaka”, zaśpiewać piosenkę oraz zatańczyć dinozaurowy taniec. Na koniec dzieci obejrzały wystawę dinozaurów, zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie z Tyranozaurem oraz otrzymały pamiątki- jajka dinozaurów do kolorowania. Dziękujemy za to miłe spotkanie.

 

Katarzyna Sowińska  – Wojtaś

Scroll to Top