Laureaci Turnieju Szachowego

W dniu 19 listopada 2019 roku w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli  w  Warszawie odbył się I Turniej Szachowy „Szachy w mazowieckiej szkole”.

Nasi młodzi szachiści dzielnie walczyli w tych niezwykłych rozgrywkach. 1 miejsce w kategorii klas drugich  i złoty medal zdobyła Kasjana Zarychta, natomiast 2 miejsce i srebro przywiózł Taras Hladkyy. Oboje są uczniami klasy II b i oboje zostali zaproszeni do udziału w turnieju finałowym, który odbędzie się  9 grudnia 2019 r. Serdecznie gratulujemy nie tylko  naszym mistrzom , ale każdemu z 12 walczących uczestników, reprezentujących Jedyneczkę  w tym turnieju szachowym. Wszystkim życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach , które, jak zapowiedzieli organizatorzy z MSCDN, z pewnością się niebawem odbędą.

 

Sylwia Kielan

Scroll to Top