„Ratujmy i uczmy ratować”

„ Ratujmy i uczmy ratować” to tytuł konkursu, w którym wzięli udział uczniowie naszej Jedyneczki. Konkurs był organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a w naszej szkole koordynatorem konkursu była p.Irmina Stanios. Zadaniem dzieci było narysowanie plakatu – „Łańcuch przeżycia”. Uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie i podzielili się wiedzą z pierwszej pomocy z innymi uczniami. W klasach młodszych I miejsce zajęła Antonina Borucka z klasy 1a. Natomiast w klasach 4-8 zwycięzcą została Brygida Pokorska z klasy 8a. Praca plastyczna Antoni Boruckiej została wysłana do organizatorów konkursu i zakwalifikowała naszą szkołę do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy dzieciom wiedzy z udzielania pierwszej pomocy.

Irmina Stanios

Scroll to Top