ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA MAKIETĘ WIEŻY EIFFEL’A – FRANKOFONIA 2019

Znamy wyniki szkolnego głosowania na makietę wieży Eiffel’a !

Najwięcej głosów zebrała wieża Eiffel’a  Julii Rokickiej z klasy 0a. Serdeczne gratulacje !

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Makiety pięknie prezentowały się na naszej wystawie i dostarczyły wielu wrażeń. Nasi uczniowie wraz z rodzinami wykazali się kreatywnością, wieże były wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju i włożono w nie dużo pracy.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a Julia dodatkowo zaproszenie do uczestnictwa w warsztatach francusko-polskich organizowanych przez szkołę francuskiego CHOUETTE.

Szkolnemu glosowaniu towarzyszyła mini kawiarenka „Croissant” z quizem na temat znajomości języka francuskiego, kultury i cywilizacji Francji i krajów francuskojęzycznych na świecie. Każda poprawna odpowiedź nagradzana była francuskim rogalikiem.

Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu za pomoc w przygotowaniu głosowania i liczeniu głosów, a Radzie Rodziców za zakup rogalików do naszej kawiarenki.

Serdecznie gratulujemy wszystkim i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Scroll to Top