Nowości w bibliotece – czekamy na Wasze propozycje!

Z przyjemnością informujemy, że w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa naszej szkole zostały przyznane fundusze na zakup książek do biblioteki. W związku z tym zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do zgłaszania swoich propozycji zakupu. Zależy nam, aby w zbiorach naszej biblioteki znalazły się pozycje, które będą dla uczniów interesujące i wciągną ich we wspaniały świat literatury.

Dzięki dotacji z pewnością uzupełnimy lektury omawiane w szkole, a ponadto mamy możliwość wzbogacenia księgozbioru o bajki, opowiadania, powieści, komiksy dla każdej kategorii wiekowej. Uzupełnienie serii „Magiczne drzewo”? Dalsze przygody Hani Humorek, Cwaniaczka, Neli? Jeszcze więcej „Tajemnic…”? A może „Kroniki Archeo”? Propozycje możecie zapisywać na kartkach i przynosić do biblioteki lub przesyłać mailem. Liczymy na Wasz aktywny udział w procesie odświeżania zbiorów biblioteki!

 

Magdalena Tarabasz

Scroll to Top