Konkursy z okazji Święta Frankofonii w naszej szkole.  

 

  1. Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną dla klas VII – VIII

Do konkursu na najciekawszą prezentację multimedialną z elementami języka francuskiego przedstawiającą jeden z krajów francuskojęzycznych zapraszamy uczniów klas VII i VIII. Prezentacje, zawierające 5 – 10 slajdów przesyłamy na adres: konkurs-j.francuskiego@wp.pl do dnia 15 marca 2019 r. W tytule należy podać imię i nazwisko uczestnika konkursu oraz klasę.

 

  1. Konkurs na makietę Wieży Eiffela dla klas IV – V

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez nauczycielki języka francuskiego „Makieta Wieży Eiffela”. Prace konkursowe prosimy przynosić do swoich nauczycielek francuskiego do 15.03.2019 r. Mile widziane wspólnie wykonane prace uczeń i rodzice. Wystawę prac konkursowych będzie można oglądać w holu w naszej szkoły.

 

Scroll to Top