Bal karnawałowy

Jak co roku, w naszej „Jedyneczce”  odbył się kolejny bal karnawałowy. We wtorek 19 lutego 2019  od godziny 17.00 do 19.30 uczniowie klas 5-8 a wcześniej  klasy młodsze,  bawiły się przy dźwiękach ulubionych i popularnych wykonawców muzyki pop, rock, hip.  Dzięki wsparciu Rady Rodziców bal poprowadzili dwaj D. J-e, którzy swoimi pomysłami na zabawy taneczne integrowali uczestników. Słodką niespodzianką  od rodziców był ogromny tort i wata cukrowa.  Podczas balu zostały wręczone walentynkowe serca   dla  klas w ramach akcji „Klasa dla klasy”. Miłym  akcentem okazało się wręczenie nagród laureatom  konkursu „Zimowa Piosenka” przez przewodniczącą SU Brygidę Pokorską.  Finaliści zaprezentowali swoje wykonanie utworów przed uczestnikami zabawy karnawałowej.

Byliśmy pozytywnie zaskoczeni obecnością licznej grupy uczniów i nauczycieli  przebranych w oryginalne stroje. W otoczeniu balonów, konfetti  czas zabawy upłynął bezpiecznie, przyjemnie i  radośnie choć niestety … szybko. Mamy nadzieje, że będziecie miło wspominać ten wieczór a kolejny bal już za rok.

W imieniu Pani Dyrektor dziękujemy rodzicom szczególnie tatusiom  za współpracę podczas dekorowania holu oraz przedstawicielom SU za pomoc w organizacji imprezy  i sprzątaniu holu.

Autor: Joanna Kalwajtys-Chłosta opiekun SU.

Scroll to Top