Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Babcia i Dziadek to słowa, kojarzące się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre.    W dniu 17 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji „ Dnia Babci i Dziadka”.

Uczniowie wraz z wychowawcami oraz nauczycielem rytmiki przygotowali program artystyczny, aby podziękować babciom i dziadkom za dobro i wyrazić swoją miłość. Dzieci recytowały wiersze, pięknie tańczyły i śpiewały piosenki, a rodzice zadbali o słodki poczęstunek dla wspaniałych gości.

Występ małych aktorów wprawił wszystkich w radosny nastrój,  pojawiły się także łzy wzruszenia. Wnuczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym udały się do swoich babć i dziadków z życzeniami i miłym upominkiem.

Uśmiech, radość i duma, które towarzyszyły tej wyjątkowej uroczystości dały wyraz tego, jak ważne są takie chwile w życiu każdego z nas. Mamy nadzieję, że ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

 

Sylwia Kielan

Scroll to Top