„Kłopoty w Laponii”

To tytuł krótkiej scenki teatralnej którą dla swoich uczniów z okazji Świąt Bożego Narodzenia przedstawili nauczyciele  klas 0-3, pani ze świetlicy, biblioteki oraz ze sklepiku.

Historyjka przedstawia  dzień z życia niesfornych elfów, które nie mają już  ochoty na przygotowywanie milionów prezentów.   Dobre uczynki dzieci przekonały jednak pomocników św. Mikołaja, o tym, że nie mogą zawieść milusińskich. Na koniec zjawia się wspaniały Mikołaj, wszyscy razem tańczą i śpiewają.

Następnie uczniowie klasy 2b dla Mikołaja i jego załogi oraz wszystkich zgromadzonych  złożyli życzenia i zaśpiewali  kolędy. Spotkanie upłynęło w miłej, świątecznej atmosferze, które zostało zakończone wspólnym kolędowaniem.

Nauczyciele ze swoim przedstawieniem 20 grudnia  udali się także do Świetlicy Środowiskowo- Integracyjnej „Dom Jana Pawła II” . To była miła niespodzianka dla wszystkich  podopiecznych.

 

Anna Brzezińska

 

Scroll to Top