Zawody Ratownictwa Medycznego „Na Kamionku”

W dniu 22.05.2018r. reprezentacja uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem brała udział         w Międzyszkolnych Zawodach Ratownictwa Medycznego organizowanych przez LLXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie. Naszą Jedyneczkę reprezentowali uczniowie klasy Vc – Wiktor Oksznajczyk, Franz Łotocki, Bartosz Schabek, Oleg Domański wraz z opiekunem p. K. Paradowskim. Zawody podzielone były na dwie części – test z teorii ratownictwa medycznego i konkurencje praktyczne – udzielanie pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. W zmaganiach „Na Kamionku” brało udział 10 drużyn z Warszawy. Byliśmy najmłodszymi uczestnikami zawodów. Mimo tego wywalczyliśmy 6 miejsce. Uczniom gratuluję sukcesu i życzę wytrwałości w osiąganiu coraz to lepszych wyników.

K.Paradowski

Scroll to Top