Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych – zaproszenie

Szanowni Państwo,

W imieniu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piastowie oraz grupy biegowej „Rozbiegany Piastów” serdecznie zapraszamy na organizowany w naszym Mieście cykl 10 biegów ulicznych pod wspólną nazwą GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH.

Wszystkie biegi związane są z ważnymi z punktu widzenia naszej historii wydarzeniami, a ich dystanse w większości odpowiadają dacie danego zdarzenia, przez co z reguły nie przekraczają 2000m.

Cykl GRAND PRIX to niepowtarzalna impreza łącząca naukę historii z aktywnością fizyczną. Do udział w zawodach zapraszamy Wszystkich, bez względu na wiek, kondycję i umiejętności biegowe.

Najbliższy bieg cyklu – Bieg Żołnierzy Niezłomnych – będzie odbędzie się już 11.03.2018 r. (niedziela). o godzinie 11:00. Bieg jest BEZPŁATNY, a na wszystkich uczestników na mecie czekają medale pamiątkowe.

Zapisy i szczegóły znajdziecie Państwo na stronie organizatora: www.mosir.piastów.pl  (http://www.mosir.piastow.pl/2018/02/27/grand-prix-piastowskich-biegow-historycznych-bieg-zolnierzy-niezlomnych-zapisy/)  a także na stronach Facebook: https://www.facebook.com/grandprixpiastow

Scroll to Top