Warsztaty w Miasteczku Bezpieczeństwa

22 marca klasy młodsze uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa ruchu drogowego. Podczas 3-godzinnych warsztatów  nasi uczniowie w Miasteczku Bezpieczeństwa poprzez zabawę, własne doświadczenia i obserwacje mieli okazję poznać zasady bezpieczeństwa na drodze. Przekonali się jak ważne jest stosowanie kasków podczas jazdy na rowerze, dlaczego należy zachować szczególną ostrożność w pobliżu samochodu ciężarowego, jak udzielać  pierwszej pomocy.

Dojazd do  Ptak Warsaw Expo oraz wszystkie atrakcje zorganizowane były dla naszych dzieci  za darmo dzięki Stowarzyszeniu Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego i Ptak Warsaw Expo.

W imieniu wszystkich dzieci oraz wychowawców bardzo dziękujemy za dzień pełen przygód.

Anna Brzezińska

Scroll to Top