Już jutro operacja Ani

Klinika Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala w Olsztynie podjęła się przeprowadzenia operacji Ani. Ze środków zgromadzonych na subkoncie Ani w Fundacji został zakupiony sprzęt potrzebny do operacji. Są to stymulatory nerwów przeponowych amerykańskiej firmy Avery, która jest pierwszym na świecie producentem tego urządzenia. Wraz z nim przybywa zza oceanu specjalista, który ma uczestniczyć w operacji. Ania przeszła już niezbędne badania przedoperacyjne, poznała lekarza, który ma przeprowadzać operację i jak zwykle z uśmiechem i nadzieją patrzy w przyszłość.

Znamy już termin operacji – 13 grudnia. Informacja dotarła także do zainteresowanych mediów. Dziś w TVN Fakty (godz. 19.00) materiał o naszej Ani, szpitalu oraz lekarzu który podjął się wykonania operacji.

Cały czas liczymy na Państwa wsparcie.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1.

Scroll to Top