Już dzisiaj wesprzyjcie nas w akcji „Wzorowa Łazienka”!

 

Nagroda główna jest tylko jedna, a jest nią remont łazienek szkolnych o wartości trzydziestu tysięcy złotych. Pozostałe 100 szkół z największą ilością głosów otrzyma zestaw produktów do utrzymania czystości w szkolnych łazienkach. W zeszłym roku udało nam się zdobyć środki czystości, w tym znowu na Was liczymy. Wystarczy codziennie kliknąć na link https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/5886 , oddać swój głos na naszą galerię a następnie potwierdzić ten głos wpisując kod, który będziecie mieli wysłany na adres email podany przy rejestracji. Można także pomóc kupując produkty Domestos i głosując „z paragonem”. W tym celu musicie kupić w okresie od 1.09.2017 r. do 30.11.2017 r. produktu Domestos i zachować paragon. W przypadku, gdy z treści paragonu nie wynika w sposób niebudzący wątpliwości, że zakupiono produkt Domestos, należy  poprosić w sklepie, w którym dokonano zakupu, o stosowną adnotację na odwrocie paragonu wraz z pieczątką sklepu. Kliknąć w przycisk „Głosuj z paragonem” w galerii na Stronie Internetowej, podać datę zakupu, numeru paragonu i numeru kasy fiskalnej, dodać zdjęcie paragonu (plik .jpg o wadze max. 5 MB)

Mamy nadzieję że możemy na Was liczyć! Głosujmy we wspólnej sprawie!

Scroll to Top