Apel Wielkanocny

11 kwietnia uczniowie naszej szkoły mogli wczuć się w nastrój Świąt Wielkanocnych uczestnicząc w apelu. Klasa IV b przeniosła nas w czasy Pana Jezusa a dokładniej w okres Jego Zmartwychwstania. Postacie trzech Marii, ich zdziwienie i radość kiedy oznajmiały Apostołom tą nowinę przypomniały nam o radności w naszych sercach. Niewierny Tomasz i Pan Jezus uświadamiali nam o ważności wiary w naszym życiu. Apel upiększył pięknymi pieśniami nasz chór . Pieśń „Przychodzisz Panie mimo drzwi zamkniętych”  pomogła zaśpiewać pani Joanna Kęsy- Świś . Na koniec klasa 3c przypomniała nam o zwyczajach wielkanocnych takich jak pisanki czy śmigus dyngus.  Klasę IVB przygotowała: p. Marzena Waszczak, Joanna Kawjatis- Chłosta, Marta Motylewska, s. Paulina Szołdra,    klasę 3 C p. Elżbieta Urbaniak. Muzycznie uczniów przygotował p. Bogdan Nidzgorski oraz p. Włodzimierz Ptaszek.

Marta Motylewska

Scroll to Top