Ach cóż to był za koncert !

6 kwietnia w MOK-u w Piastowie odbył się Charytatywny Koncert Urodzinowy Ani Ługowskiej zorganizowany pod patronatem  Dyrektora SP1 Pani Urszuli Skrzypczak przez klasę 6a. Wśród zaproszonych gości byli dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie piastowskich placówek, ksiądz Proboszcz z Parafii św. Michała Archanioła, dyrektor MOK. Dla naszej Ani wystąpili uczniowie Szkoły Muzycznej z Pruszkowa pod kierunkiem p. Marka Rejnowicza oraz wychowankowie Świetlicy Socjoterapeutycznej w Piastowie pod opieką p. Joanny Szczuki. Po koncercie na każdego czekał słodki poczęstunek przygotowany przez kolegów z klasy Ani i Świetliki. Spotkanie dostarczyło jubilatce wiele radości i łez wzruszenia. Mamy nadzieję, że Ania zapamięta  na długo swoje 13- te urodziny. Szczególne podziękowania za organizację koncertu kierujemy do pani Edyty Gajdy.

Katarzyna Kruk

Alina Lewczuk

Scroll to Top