3B poznaje zawody oraz pasje rodziców

„Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda, tak się zaczyna wielka przygoda…”Mama Julki była naszą przewodniczką po stomatologicznym świecie. Pani Iwona chętnie odpowiadała na wszystkie nasze pytania związane z higieną jamy ustnej. Pokazała nam również  dokładnie, jak prawidłowo należy szczotkować zęby. Dzieci podczas wizyty poznały również narzędzia oraz sposób pracy dentysty.

Czy tworzyliście kiedykolwiek samoloty z papieru ? 24 października przypada Światowy dzień orgiami. Tego dnia odwiedziła nas mama Natalki. Pani Katarzyna podzieliła się pasją składania orgiami z uczniami naszej klasy. Dzięki wizycie każdy uczeń klasy 3B mógł spróbować swoich sił w składaniu orgiami.

27.10.2016r.gościliśmy aktora i nauczyciela z Anglii. Inicjatorką spotkania była Pani Agnieszka, mama uczennicy z naszej klasy. Jonathan Salt odpowiadał na wiele pytań dzieci, m.in.: Jak wygląda lekcja w szkole angielskiej? Ile czasu trwa przerwa? W jakich filmach grał? Po wyczerpaniu pytań Jonathan przeczytał dzieciom bajkę po angielsku. Nasz gość nie mówił  po polsku. W tłumaczeniu dzielnie pomagała mu uczennica naszej klasy Kinga.

Dziękujemy za wspaniałe spotkania.

Zapraszamy chętnych Rodziców na kolejne spotkania! 🙂

Iwona Krysińska

Scroll to Top