You can sing

W piątek, 4 listopada, uczennice z naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym konkursie „You can sing” organizowanym przez nauczycieli j. angielskiego w Szkole Podstawowej nr 2. Przystąpili do niego uczniowie trzech szkół podstawowych z Piastowa SP1, SP2 i SP4.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach –  klas młodszych 1-3 i starszych 4-6. Soliści i duety samodzielnie przygotowali podkład melodyczny, choreografię i zaprezentowali utwór swojego ulubionego wykonawcy lub zespołu. Oceniano wyraz artystyczny, wymowę, dobór utworu i stopień trudności. Jury było pod wrażeniem wysokiego poziomu wykonań, zaangażowania, kreatywności w układach tanecznych połączonych z elementami aktorskimi, więc wybór laureatów nie był łatwy. Jednak po burzliwych debatach udało się wyłonić zwycięzców:
Reprezentantki naszej Jedyneczki wystąpiły w duetach i zdobyły trzy pierwsze miejsca:

1 miejsce              Barbara Gwiazda i Helena Panfil (5c)
2 miejsce              Gabriela Guzewicz  (4c) i Zuzanna Kapusta (4a)
3 miejsce              Patrycja Pośpiech i Klaudia Gryżwald (5c)

Gratulujemy laureatkom i życzymy dalszych  sukcesów w nauce j. angielskiego.

Scroll to Top