Za nami Kiermasz Świąteczny

W dniach 15-16.12.2016 r. już po raz czternasty odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny.

W tym roku miał on szczególne znaczenie, ponieważ wszystkie ozdoby świąteczne zostały wykonane przez uczniów z klas O-VI. Były to przepiękne bombki ozdobione różnymi materiałami , wazony i stroiki świąteczne z gałązkami żywej choinki, kolorowe zabawki choinkowe, papierowe gwiazdy, anioły, skarpetkowe bałwanki i wiele innych.

Dochód ze sprzedaży, który wyniósł 800 zł. zostanie przeznaczony na zakup przenośnych mikrofonów, ułatwiających uczniom występy na scenie.

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie, pracę i wysiłek włożony w wykonanie przepięknych prac plastycznych oraz za finansowe wsparcie naszej inicjatywy.

Do zobaczenia za rok na kolejnym kiermaszu szkolnym.

Katarzyna Sowińska-Wojtaś