Warsztaty”Czas na młodzież 2019″

Wczoraj w naszej szkole odbyły się warsztaty w ramach projektu : „Czas na Młodzież 2019” zorganizowane przez Panie: Martę Klimczak, Martę Dobryńską i Łucję Boguszewską z Caritas Polska. Uczestnikami warsztatów była młodzież z naszej szkoły, zaangażowana w działania Szkolnego Klubu Wolontariatu. Podczas spotkania uczniowie wskazywali swoje mocne strony oraz instytucje i osoby, które warto wspierać. Zadanie warsztatowe polegało na przemyślenia działań, które młodzi ludzie mogliby zorganizować w ramach wolontariatu dla konkretnych instytucji, wykorzystując do tego swoje zdolności i umiejętności. Uczniowie podzieleni na pięć grup wywiązali się z zadania wspaniale. Wierzymy, że przed nami jeszcze wiele niesamowitych działań.