Świąteczne warsztaty

12 grudnia odbyły się w naszej szkole warsztaty integracyjne zorganizowane przez Radę Rodziców. Dzieciom w przygotowywaniu ozdób świątecznych towarzyszyli rodzice, dziadkowie i wychowawcy. To doskonała okazja, by wspólnie spędzić czas, pobawić się i porozmawiać. Postało 120 kolorowych bombek – okrągłych i w kształcie stożka. Inwencja twórcza nie miała granic – bombki były ozdabiane wstążkami, cekinami, błyszczącym brokatem, flamastrami. Wykorzystano mnóstwo metod i technik. Dzieci z wielkim zaangażowaniem lukrowały także pierniki – łącznie ozdobiliśmy ponad 400 sztuk. Towarzyszyła nam w tym Pani Beata Prusak – znana także jako Pierniczki do zadań specjalnych. Lukier, ozdoby i posypki znikały ze stołu błyskawicznie. Do zobaczenia za rok.
Magda Koziarek