Stypendia i nagrody Burmistrza za rok szkolny 2015/2016

W  dniu 20 czerwca 2016 w budynku Liceum Ogólnokształcącego odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów przyznanych przez Burmistrza Miasta Piastowa – Grzegorza Szuplewskiego uczniom z piastowskich placówek oświatowych za najlepsze wyniki w nauce oraz za wysokie osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016.

Zebranych gości – przedstawicieli Rady Gminy, dyrektorów piastowskich szkół, uczniów i ich rodziców oraz wychowawców, powitał uczeń LO i absolwent naszej szkoły – Kamil Bogacz.

Przewodnicząca Rady Miejskiej Agata Korczak złożyła gratulacje i wyrazy uznania wszystkim stypendystom, ich rodzicom i nauczycielom. Burmistrz Miasta Grzegorz Szuplewski podkreślił natomiast, że młodzi piastowianie, osiągający sukcesy w różnych dziadzinach wiedzy, realizujący się w sferze artystycznej czy w działalności społecznej, są chlubą miasta.

Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową postawę  Nagrody Burmistrza Miasta Piastowa otrzymali nasi uczniowie:

1. Anna Ługowska – uczennica klasy Va – wychowawca: p. Alicja Pałys
  2. Andrzej Gwiazda   – uczeń klasy VIa – wychowawca: p. Joanna Kalwajtys-Chłosta
  3. Cecylia Olech -uczenica klasy VIa – wychowawca: p. Joanna Kalwajtys-Chłosta
  4. Kacper Guzewicz–  uczeń klasy VIc – wychowawca: p.Małgorzata Karpińska
  5. Zuzanna Chłosta   –  uczennica klasy VIc – wychowawca: p.Małgorzata Karpińska

Za osiągnięcia sportowe oraz dobrą postawę na zawodach roku szklonym 2015/2016 Nagrody Burmistrza Miasta Piastowa otrzymali:

1. Antoni Michalski -uczeń klasy VIc – nauczyciel wych. fiz.: p. Piotr Kapuściński
  2. Kacper Markowski – uczeń klasy VIc – nauczyciel wych. fiz.: p. Piotr Kapuściński
  3. Jan Jagodziński – uczeń klasy VIc – nauczyciel wych. fiz.: p. Piotr Kapuściński

Serdecznie  gratulujemy  i życzymy wszystkim nagrodzonym  dalszych sukcesów.

Małgorzata Karpińska