Spotkanie z debiutującą pisarką

W dniu 11.01.2023 r. uczniowie klasy 8d udali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie z pisarką – Karoliną Glabisz. Autorka powieści „Heaven” opowiedziała uczniom o swojej pasji, jaką jest pisanie, o pracy nad powieścią, a także przybliżyła im proces wydawania książki. Zaskoczeniem dla słuchaczy był młody wiek pisarki, a co za tym idzie – podobne poglądy i doświadczenia. Ten debiut na rynku wydawniczym z pewnością może być inspiracją dla nastolatków, którzy właśnie poszukują swojej drogi. I właśnie do podejmowania działań i realizacji własnych pasji zachęcała pani Karolina podczas spotkania.

Dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej za zaproszenie, a pani Karolinie życzymy dalszych sukcesów!

Magdalena Tarabasz