Przygotowania do roku szkolnego

Miło nam ogłosić, że w minione wakacje w naszej Jedyneczce powstało laboratorium językowe. Inwestycja ta została zrealizowana przy wsparciu finansowym władz Miasta Piastów, PGE oraz SP 1 w Piastowie. Sala wyposażona jest w indywidualne stanowiska ze słuchawkami i mikrofonami. Nauczyciel – mentor będzie miał możliwość kontaktowania się z uczniem lub wybraną grupą nie zakłócając pracy pozostałym uczestnikom zajęć.

Wykorzystanie nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych nie tylko wzbogaci warsztat pracy nauczyciela i ucznia, ale także uatrakcyjni lekcje i zwiększy efektywność pracy.

Uroczyste otwarcie laboratorium nastąpi w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.

W tym roku  szkolnym dzieci rozpoczynają naukę nowych przedmiotów. Cieszy nas, iż  Jedyneczka  została wyposażona również w mobilne laboratorium wielofunkcyjne oraz nowe tablice interaktywne
i zestaw naczyń kuchennych.

Laboratorium mobilne umożliwi przeprowadzenie ponad 80 eksperymentów i doświadczeń z dziedziny fizyki, chemii i biologii.