Podsumowanie zmagań w Szkolnej Lidze Historyczne

W dniu 19 czerwca 2018r. w naszej szkole odbył się apel podsumowujący zmagania w Szkolnej Lidze Historycznej.

Ważnym punktem programu było przedstawienie pt. „Tedik-historia prawdziwa”, do którego scenariusz przygotowała Helena Panfil (uczennica klasy 6c). W bohaterów wcielili się pozostali wychowankowie Pani Iwony Skiby, która monitorowała pracę swoich uczniów.

Całość utrzymana była w konwencji amerykańskiego talk-show pokazująca dokonania Tadeusza Kościuszki, ale umiejscowiona we współczesnych realiach.

Potem odbył się III etap Szkolnej Ligii Historycznej – interaktywny quiz w kahoot. Najlepiej wypadli w nim; Maksymilian Skiba -6a, Barbara Gwiazda -6c

I Helena Panfil- 6c.

To nie koniec  zmagań, Liga będzie kontynuowana od września roku szkolnego 2018/2019 .

Iwona Skiba

Małgorzata Zwolińska