TALENTY SPORTOWE

Rok szkolny 2018/2019

  • złoty medal – Jan Luberski 6d, Natalia Górska 8c, srebrny medal – Cyryl Łuczyński 5a, Barbara Świtek 6a, Maciej Władykin 6c, Kacper Bielec 7b, brązowy medal  – Radosław Zieliński 8c, Zuzanna Świtek 6a, Mikołaj Sobecki 6d – biegi przełajowe
  • I miejsce  – dziewczęta , I miejsce – chłopcy – piłka nożna klas 8
  • II miejsce – dziewczęta , I miejsce – chłopcy -koszykówka klas 6 
  • III miejsce w zawodach powiatowych wkoszykówce – chłopcy z klas szóstych
  • II miejsce – dziewczęta, II miejsce – chłopcy – koszykówka klasy 8
  • Złoty medal – Patryk Drewniak 7b, Anna Goś 6a, srebrny medal Barbara Gwiazda 7c, Marta Redlik 5c oraz Patryk Drewniak 7b,  Leonard Grochala 6d, Natalia Jaworska 6c, Kacper Nowak 7c, brązowy medal – Dominik Zakrzewski 7b, Marta Redlik 5c – tenis stołowy
  • I miejsce – chłopcy klasy 6 w unihokeju, III miejsce – dziewczęta klasy 6 w unihokeju
  • II miejsce w zawodach powiatowych– chłopcy kl. 6 w unihokeju
  • I miejsce – chłopcy kl. 8 w unihokeju, II miejsce – dziewczęta kl. 8 w unihokeju
  • I miejsce – dziewczęta kl. 6 w siatkówce
  • Test Coopera
  • III miejsce w Powiatowym Turnieju piłki siatkowej dziewcząt w ramach rozgrywek Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Rok szkolny 2017/2018

  • II miejsce w powiatowych  zawodach  w tenisie stołowym – Anna Goś kl. Va oraz Anna Sowińska kl. VIa
  • II miejsce w powiatowych zawodach  w unihokeju dziewcząt
  • Trzeci raz z rzędu wygraliśmy Piastowską Ligę  Szkolną . W tym roku szkolnym zdobyliśmy łącznie 25 medali w dyscyplinach indywidualnych – 10 złotych, 8 srebrnych i 7 brązowych oraz 7 pucharów za zajęcie  I miejsca w dyscyplinach zespołowych.

Rok szkolny 2016/2017

  • I miejsce w zawodach powiatowych w  unihokeju dziewcząt
  • II miejsce  – w międzypowiatowych  zawodach w unihokeju
  • III miejsce  w zawodach powiatowych w unihokeju chłopców
  • III miejsce  w zawodach powiatowych siatkówki chłopców i dziewcząt
  • II miejsce w zawodach powiatowych Koszykówka – dziewczynki
  • IV miejsce w zawodach powiatowych Koszykówka – chłopcy
  • I miejsce w Piastowskiej Lidze Szkolnej
  • I i II miejsce – zespołowo w biegach przełajowych- Piastowskie Ligi Szkolne
  • I miejsce – chłopcy  tenis stołowy w  Piastowskich Ligach Szkolnych
  • I miejsce –  dziewczyny w tenisie stołowym  w Piastowskich Ligach Szkolnych
  • Za osiągnięcia sportowe oraz dobra postawę za zawodach Nagrodę Burmistrza Miasta Piastowa otrzymały uczennice z klasy VIc: Julia Tchórzewska, Natalia Górska oraz Wiktoria Podgórna
  • Tytuł Najlepszego Sportowca w kategorii dziewcząt otrzymała Julia Tchórzewska VIc
  • Tytuł Najlepszego Sportowca w kategorii chłopców otrzymał Krzysztof Komorowski VIc

Rok szkolny 2015/2016

  • I miejsce w zawodach powiatowych w koszykówce chłopców
  • II miejsce w miedzypowiatowych zawodach w koszykówce chłopców
  • II miejsce w zawodach powiatowych w unuhokeju dziewcząt
  • I miejsce w zawodach powiatowych w unihokeju chłopców
  • IV miejsce w miedzypowiatowych zawodach w unihokeju chłopców
  • Za osiągnięcia sportowe oraz dobrą postawę na zawodach w roku szklonym 2015/2016 – Nagrodę Burmistrza Miasta Piastowa otrzymali: Antoni Michalski  VIc, Kacper Markowski VIc, Jan Jagodziński   VIc
  • Szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji ogólnej w ramach Piastowskich Lig Szkolnych
  • Stypendium sportowe Burmistrza Miasta Piastowa otrzymali: Michalski Antoni , Markowski Kacper i Jagodziński Jan z kl. VIc

Rok szkolny 2014/2015

  • I miejsce w zawodach unihokeja o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt
  • V miejsce w zawodach koszykówki o mistrzostwo Szkół Podstawowych Powiatu Pruszkowskiego w kategorii chłopców
  • V miejsce w zawodach koszykówki o Mistrzostwo Szkół Podstawowych Powiatu Pruszkowskiego w kategorii dziewcząt
  • Stypendium sportowe Burmistrza Miasta Piastowa otrzymali: Panasiuk Justyna, Zielińska Julia z kl. Vc oraz Zaręba Julia z kl. VIb

Rok szkolny 2013/2014

  • I miejsce biegi przełajowe dziewcząt – powiat

 Rok szkolny 2012/ 2013

  • Mistrzostwo Piastowa w  koszykówce chłopców
  • Mistrzostwo powiatu pruszkowskiego w koszykówce chłopców
  • Mistrzostwo w międzypowiatowych zawodach w koszykówce chłopców
  • zakwalifikowanie się do Mistrzostw Mazowsza w koszykówce chłopców
  • Mistrzostwo Piastowa dziewcząt w koszykówce
  • Zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Piastowa w unihokeju chłopców
  • Mistrzostwo Piastowa w unihokeju dziewcząt
  • Mistrzostwo powiatu pruszkowskiego w unihokeju dziewcząt
  • Zakwalifikowanie się do Mistrzostw międzypowiatowych w unihokeju dziewcząt
  • W Mistrzostwach Piastowa w biegach przełajowych zdobyliśmy: dwa złote, cztery srebrne i trzy brązowe medale
  • W  Mistrzostwach Piastowa w tenisie stołowym zdobyliśmy : dwa złote, trzy srebrne i jeden brązowy medal
  • III miejsce – w zawodach powiatowych w piłce nożnej dziewcząt
  • III miejsce w koszykówce chłopców w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • VII miejsce w unihokeja dziewcząt w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce w klasyfikacji medalowej Piastowskiej Ligi Szkół
  • II miejsce w klasyfikacji punktowej Piastowskiej Ligi Szkół