TALENTY JĘZYKOWE

LAUREACI KONKURSÓW ZEWNĘTRZNYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W ramach współpracy z Instytutem Francuskim i Szkołą języka francuskiego Chouette prowadzimy dodatkowe zajęcia z drugiego języka obcego – języka francuskiego dla wychowanków oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I – III.

Drugi język obcy obowiązkowy zgodnie  z nowa podstawą programową jest wprowadzony od klasy IV.

ROK SZKOLNY 2018/2019

  • IX Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego i wiedzy o Wielkiej Brytanii. Jedyneczka 2018 – Kl. 5:  I miejsce – Kinga Sababady kl. 5b, III miejsce – Michał Rzepiński kl. 5b  Kl. 6: III miejsce – Aleksander Makowski kl. 6d , kl. 8 – II miejsce – Natalia Stosio kl. 8a KL.7 – II miejsce – Patryk Drewniak kl. 7b, III miejsce – Barbara Gwiazda kl. 7c oraz Przemysław Rybkiewicz kl. 7b

ROK SZKOLNY 2017/2018

  • Indywidualne programy z języka angielskiego dla czterech uczniów
  • Międzyszkolny konkurs języka angielskiego i wiedzy o Wielkiej Brytanii „Jedyneczka 2017”  –  klasa IV:  I miejsce – Kinga Sababady , III miejsce  – Zuzanna Machera , klasa V:  II miejsce – Michalina Dobek , Maja Mroczek, III miejsce – Aleksander Makowski, klasa VI : I miejsce –  Barbara Gwiazda , II miejsce – Przemysław Rybkiewicz, klasa VII: III miejsce  – Jan Pawelec
  • Olimpus z języka angielskiego- III miejsce, Dyplom laureata, Nagroda książkowa – Kinga Sababady kl. 4, V miejsce, Dyplom laureata, Nagroda książkowa  – Aleksander Makowski kl. 5d , VII miejsce,  Dyplom laureata – Michalina Dobek kl. 5a, Gabriela Guzewicz kl. 5c,   Maja Mroczek 5d,  IX miejsce, Dyplom laureata – Przemysław Rybkiewicz kl. 6b
  • W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie dwie uczennice klasy 6c, Barbara Gwiazda, która uzyskała wynik 100% i Helena Panfil uzyskały tytuł laureata. Wyniki bardzo dobre otrzymali: Maksymilian Skiba, kl. 6a oraz Przemysław Rybkiewicz, kl. 6b, natomiast dobre: Anna Romańska i Maria Rokicka z kl. 6b, Maja Mroczek – kl. 5d, Tymoteusz Koziarek – kl. 5a oraz Kaja Tarnowska – kl. 4c. Nasza szkoła zajęła także I miejsce w powiecie pruszkowskim.
  • Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego OLIMPUS /sesja wiosenna/ -Kinga Sababady kl. IVb – III miejsce – dyplom laureata, Patryk Drewniak kl. VIb – XIV miejsce – dyplom laureata, Michał Rzepiński kl. IVb – XV miejsce – dyplom laureata

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Fox -Wynik bardzo dobry – Maksymilian Skiba klasa Va, Wynik bardzo dobry – Helena Panfil klasa Vc, Wynik dobry-  Rybkiewicz Przemysław klasa Vb ,Wynik dobry – Makowski Aleksander klasa IVd, Wynik dobry – Maja Mroczek klasa IVd
  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Olimpus – Dyplom laureata – Przemysław Rybkiewicz klasa Vb
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego w Słuchaniu ze Zrozumieniem THE BAT KID -III miejsce – Aleksander Makowski klasa IVd, III miejsce – Franciszek Przybyłowski klasa VIb
  • Miedzyszkolny Konkurs Jezykowo – Plastyczny My favourite school – I miejsce   Jaśmina Kaczmarek  5b, III miejsce   Helena Panfil   5c, II miejsce    Katarzyna Koguciuk  6a
  • VII Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego i wiedzy o Wielkiej Brytanii. Jedyneczka 2016″ –             Klasa 4 –   I miejsce –  Aleksander Makowski, II miejsce-  Tymoteusz Koziarek, III miejsce-  Michalina Dobek
    Kl. 5 – I miejsce-   Barbara Gwiazda, II miejsce – Przemysław Rybkiewicz, III miejsce- Anna RomańskaKl.6 – I miejsce – Maciej Hadała, II miejsce – Aleksandra Ulejczyk

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • Międzyszkolny konkurs j. angielskiego „Jedyneczka” -klasy IV: Barbara Gwiazda  – I miejsce, Helena Panfil  – II miejsce, Przemysław Rybkiewicz  – III miejsce ; klasy V; Franciszek Przybyłowski – II miejsce, Aleksandra Ulejczyk  – II miejsce; klasy VI: Zuzanna Chłosta   – II miejsce ,Cecylia Olech – III miejsce
  • Międzyszkolny  konkurs recytatorski z języka angielskiego „English Poems”I miejsce – Aleksandra Gołda IIIc, III miejsce – Sarah Kapelanski Ih
  •    Ogólnopolski konkurs OLIMPUS język angielski: Przemysław Rybkiewicz kl. IVb  VII miejsce , dyplom laureata, Ignacy Przybyłowski kl. Vb – VI miejsce – dyplom laureata, Maja Gadzalska kl. VIb – V miejsce , dyplom laureata, nagroda książkowa, Kacper Guzewicz kl. VIc oraz Zuzanna Chłosta kl. VIa  – VII miejsce , dyplom laureata, Antoni Michalski kl. VIc – VIII miejsce , dyplom laureata, Cecylia Olech kl. VIa –  IX miejsce,  dyplom laureata
  • Ogólnopolski konkurs Olimpus The Bat Kid – II miejsce i tytuł laureata -Barbara Gwiazda kl. IVc

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • OLIMPUS z języka angielskieg : Cecylia Olech kl. Va – IV miejsce, Dyplom Laureata, nagroda książkowa, Zuzanna Chłosta kl.Va – V miejsce, Dyplom Laureata, nagroda książkowa, Kacper Guzewicz kl.Vc – VII miejsce , Dyplom Laureata , Antoni Dabruś kl.VIc  – IX miejsce , Dyplom Laureata , Kacper Guzewicz  kl.Vc – IX miejsce

ROK SZKOLNY 2012/2013

  • „OLIMPUS” z języka angielskiego VII miejsce – Antonina Sochacka kl. Va – dyplom laureata, IX miejsce – Julia Jodczyk kl. Va  – dyplom laureata
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „FOX” – wynik bardzo dobry : Maja Zielińska , Alicja Kurzawa IIIb,Paulina Parol IIIc, Andrzej Gwiazda IIIa , Antonina Sochacka Va, Julia Jodczyk Va; wynik dobry -Kacper Guzewicz

ROK SZKOLNY 2011/2012

  • „OlLIMPUS” z języka angielskiego -II miejsce – A. Sochacka kl.IVa – dyplom laureata, nagroda książkowa, VIII miejsce – M. Skiba Kl. Vc – dyplom laureata, IX miejsce – A. Koguciuk kl. IVa – dyplom laureata

ROK SZKOLNY 2011/2012

  • „OLIMPUS” z języka angielskiego – II miejsce – Antonina Sochacka kl.IVa – dyplom laureata, nagroda książkowa, VIII miejsce – Magdalena Skiba kl. Vc – dyplom laureata IX miejsce – Agata Koguciuk kl. IVa – dyplom laureata

ROK SZKOLNY 2010/2011

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2011” –  Kategoria Dyplomu: dobry: Antonina Sochacka kl.IIIa, Angelika Gosa  kl. IIIa, Julia Jodczyk  kl. IIIa, Agata Koguciuk  kl IIIa
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” – Kategoria Dyplomu : dobry : Julia Gawlik  kl. IVb, Filip Dawydzik  kl IVc

ROK SZKOLNY 2009/2010

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego – FOX –  kategoria dyplomu bardzo dobry : Julia    Gawlik i Paulina Gołda kl. IIIb, kategoria dyplomu dobry :  Magdalena Skiba kl. IIIc, Filip  Dawydzik kl. IIIb
  • „OLMIMPUS” z języka angielskiego –  III miejsce Agnieszka Gińko kl. VIc ,  Łukasz Gińko kl. VIc   – dyplom laureata  nagroda książkowa,  V miejsce –  Maciej Romański kl. VIc  , dyplom laureata, nagroda książkowa,  VII miejsce – Alicja Jodczyk kl. Va, dyplom laureata,  IX miejsce -Aleksandra Bohdanowicz kl. VId i Magdalena Witak kl. VIc – dyplom laureata
  • „OLIMPUS” z języka angielskiego- VII miejsce. Maciej Romański kl. VIc dyplom laureata, IX miejsce -. Agnieszka Gińko kl. VIc, Sylwia Zalewska kl. IVc