TALENTY ARTYSTYCZNE

Tydzień Talentów i Pasji

W maju  w naszej szkole odbywa się  w  Tydzień Talentów i Pasji, w czasie którego uczniowie z klas młodszych i starszych  występują  przed zgromadzoną publicznością. Jest to impreza, która towarzyszy  corocznym obchodom  Święta Szkoły.  Na małym i dużym holu w czasie przerw uczniowie prezentują talenty recytatorskie, literackie, wokalne, taneczne, kulinarne oraz umiejętność gry na różnych instrumentach takich jak: gitara, pianino,  flet czy  skrzypce. Talenty sportowe można podziwiać na sali gimnastycznej są to  m.in. pokazy akrobatyczne, karate i judo. Ponadto przez cały tydzień na holu głównym szkoły wystawiane są  prace plastyczne i literackie naszych uczniów Wszystkie pokazy cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony widzów: uczniów, nauczycieli i rodziców. Tydzień Talentów i Pasji daje  wszystkim wiele radości i satysfakcji.

ROK SZKOLNY 2018/2019

  • Koncert z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości
  • Konkurs na najpiękniejszy pierniczek bożonarodzeniowy –  laureatka Brygida Pokorska kl. 8c

ROK SZKOLNY 2017/2018

  • Jubileuszowy Koncert Noworoczny -„Założyć ogród, to uwierzyć w jutro”
  • Koncert naszego chóru w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie z okazji Bożego Narodzenia
  • XXVI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Co Pani Jesień dla mnie przyniesie” organizowanym przez Wydawnictwo KOMLOGO i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Laskowej – wyróżnienie Franciszek Gawęcki kl. 1a
  • 41 Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka” – nagroda Aleksandra Machera kl. 3a – Łucja Ługowska , Maciej Koguciuk kl. 4a , wyróżnienie – Julia Rybkiewicz kl. 2a, Cyryl Łuczyński kl. 4a , Zuzanna Machera kl. 4a, Zuzanna Świtek kl. 5a , Barbara Świtek kl. 5a. Michalina Dobek kl. 5a , Helena Panfil kl. 6c , Kacper Pokropek kl. 7a

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • III Powiatowy Koncert Młodych Talentów w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie – nagroda za wykonanie utworu „Strumień” – solistka Zuzanna Kapusta oraz zespół wokalny w składzie Patrycja Pośpiech, Maja Polańska,, Wiktoria Zglinicka, Karolina Lubańska, Alicja Bogdańska, Dorota Sadownik i Antonina Rutkowska
  • Archidiecezjalny Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda – wyróżnienie Maria Romanowska kl. 5b, Krzysztof Pięta kl.3a
  • XL Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka (etap miejski) – nagroda główna – przejście do ostatniego etapu Maciej Koguciuk kl. 3a, nagrody – Julia Rybkiewicz kl, 1a, Zuzanna Machera kl. 3a, Michalina Dobek kl. 4a, Helena Panfil kl. 5c, wyróżnienia – Aleksandra Machera kl. 2a, Zofia Sadowska kl. 4a, Kacper Pokropek kl. 6a, Alicja Ziąbska kl. 6c, Jan Pawelec kl. 6a
  • Międzyszkolny konkurs recytatorski „Wierszyki łamiące języki” – II miejsce Aleksandra Machera kl. 2a, Maja Krajewska kl. 3c, wyróżnienia – Noemi Bielawska kl. 2a, Zofia Aniszewska kl. 2c, Kinga Sababady kl. 3b
  • Międzyszkolnym konkursie „You can sing” – I miejsce Barbara Gwiazda i Helena Panfil (5c), II miejsce  Gabriela Guzewicz  (4c) i Zuzanna Kapusta (4a), III miejsce Patrycja Pośpiech i Klaudia Gryżwald (5c)
  • Występ naszego chóru w MOKu – Koncert Niepodległościowy
  • Międzyszkolny konkurs recytatorski „Wierszyki łamiące języki” – II miejsce Aleksandra Machera 2a, Maja Krajewska 3d, wyróżnienia: : Noemi Bielawska z klasy 2a,  Zofia Aniszewska z klasy 2c i Kinga Sababady  z klasy 3b.
  • Koncert Noworoczny zatytułowany „Piękną i Bestia”

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • Wystawa prac naszych uczniów w MOK-u – „Wzorujemy się na najlepszych klasykach sztuki malarskiej”
  • II Mazowiecki Konkurs Literacko-Plastyczno- Filmowym „Jesteśmy Tacy Sami”

literatura: Kategoria dzieci młodsze / klasy I-III: I miejsce – Zuzanna Świtek kl 3a, II miejsce – Michalina Dobek kl. 3a. Kategoria dzieci starsze: wyróżnienie – Anna Ługowska kl. 5a. Uczniowie klasy IVc zostali nagrodzeni III miejscem w kategorii twórcy filmu za realizację obrazu propagującego właściwe relacje oparte na szacunku i akceptacji między osobami pełnosprawnymi i niepełnosprawnymi.

  • III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodych Twórców zatytułowanego „Kardynał Stefan Wyszyński – Patron Ważnych Spraw I miejsce Brygida Pokorska 5c
  • Międzyszkolny Konkurs Językowo – Plastyczny „ My Home, My Family” – Klasy III – I miejsce –   Michalina Dobek  kl. 3a, klasy IV: I miejsce – Maksymilian Skiba  kl. 4a,  II miejsce – Barbara Gwiazda  kl. 4c,  III miejsce –  Helena Panfil   kl. 4c, wyróżnienie –   Jan Wiktorzak  kl. 4b, klasy V: I miejsce –  Katarzyna Koguciuk  kl. 5a, wyróżnienie –   Maciej Hadała  5a, klasy VI: III miejsce –   Alicja Borowska   kl. 6c  SP 1, wyróżnienie – Paulina Parol  kl. 6c  SP 1
  • Ogólnopolski Konkurs„ Mój Szkolny Kolega z Misji” zorganizowanym przez Dzieło Pomocy „Ad Gentes” – III nagroda w kategorii muzycznej Anna Ługowska kl. 5a.
  • Międzyświetlicowy konkurs plastyczny: „Zapachniało, zajaśniało…wiosna”

Kategoria wiekowa – dzieci 6-letnie : I miejsce – H.Szczuka, wyróżnienie – T.Machnio, Kategoria wiekowa – dzieci 8 i 9 letnie: II miejsce M.Wieśniuk, III miejsce –  D.Pyl,

  • Koncert naszego chóru pod kierunkiem Bogdana Nidzgorskiego w ORE na zaproszenie Dyrekcji Ośrodka Rozwoju Edukacji. Koncert uświetnił Spotkanie Noworoczne pracowników ORE i zaproszonych gości.
  • Międzyszkolny konkurs plastyczny pt: ”Piastów, ulice mojego miasta” – III miejsce Amelia Hańczyc, Karolina Jędrzejczak, Oliwia Michalska

Wyróżnienie: Urszula Kostrzewa, Zuzanna Brzozowska, Martyna Wieśniuk,     Aleksandra Rowińska

  • Wystawa w MOK-u prac uczniów z Międzyszkolnego konkursu plastycznego pt: ”Piastów, ulice mojego miasta”
  • Niepodległościowy Koncert w MOK-u – program artystyczny przygotowany przez naszych uczniów i nauczycieli.
  • Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka” – Nagroda Warszawa- Helena Panfil kl. 4c, wyróżnienie otrzymali: Katarzyna Koguciuk Va, Jan Pawelec 5a , I-III: nagroda – Maciej Koguciuk 2a, Maja Krajewska 2d, Michalina Dobek 3a, Zofia Sadowska 3a, wyróżnienie otrzymali: Zuzanna Machera  2a, Maria Zielińska 2d, Barbara Świtek  3a
  • Koncert Noworoczny zatytułowany „Pinokio”

ROK SZKOLNY 2014/2015                                                                                

  • Przegląd piosenki autorskiej pt:” „ Pozytywne brzmienie” – I miejsce : Karolina Skiba, Małgorzata Majchrzak i Aleksandra Strzelecka z klasy 5b
  • Międzyświetlicowy konkurs „Wiersz o ekologii” – II miejsce Julia Głowacka, kl. 3a

Wyróżnienie: Zosia Sadowska, kl.2c, Martyna Gabryelska, kl. 1c

  • Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka. Nagroda Warszawa – Helena Panfil 3c, nagroda –Zuzanna Kapusta 2a, wyróżnienia: Zuzanna Machera 1a, Maciej Koguciuk 1a, Franciszek Pakuła 1d, Aniela Sawicka 2d, Michalina Dobek 2a, Barbara Świtek 2a,  Katarzyna Koguciuk kl.4 a, Jan Pawelec kl. 4 a
  • Koncert Noworoczny pod tytułem „W karnawale same bale”

ROK SZKOLNY 2013/2014

  • Międzyświetlicowy konkurs plastyczny pt:” Szkoła przyszłości” – kategoria kl. 0-I: I miejsce-Krzyś Pięta z kl. 0a, II miejsce- Zuzia Kapusta z kl. Ia, III miejsce Maksymilian Graczyk z kl. Id, kategoria kl. II-III: II miejsce –Oliwia Jaworska-kl 2b. Za wspólną pracę wyróżnienia otrzymali: Ania Romańska, Kamila Graboś, Julia Wrzosek, Natalia Brudzińska z kl. 2b
  • Konkurs plastyczny „Zapusty- staropolski karnawał” – I miejsce – Natalia Grzymała, Zuzanna Czubrychowska, Brygida Pokorska oraz Alicja Ziąbska kl. 3c.
  • Piastowski Festiwal Piosenki „Wyspa Bajek” – Nagroda w kategorii klas 4 -6:

I miejsce  – Małgosia Majchrzak kl. 4b,  II miejsce  – Helena Rzepińska kl.4c, III miejsce – Ola Strzelecka i Karolina Skiba kl. 4b. Nagroda w kategorii klas 1 – 3:
I miejsce – Ola Jung kl. 1d. Nagrodę   Festiwalu. Aleksandra Jung 1d

  • XI Wojewódzki Konkurs Recytatorski polskiej Poezji patriotycznej „Witaj majowa Jutrzenko – Dojście do finału Katarzyna Koguciuk kl. 3a
  • Miejski Konkurs recytatorski „Kamienie krzyczą” – II miejsce Julia Jodczyk kl.6a, III miejsce Agata Koguciuk kl. 6a
  • Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” -Nagrody: Aleksandra Wojtkiewicz- kl. 6a, wyróżnienie: Bernard Pokorski –kl. 6b, Julia Jodczyk- kl 6a
  • Koncert Noworoczny zatytułowany „Kosmici poznają polskie święta”

ROK SZKOLNY 2012/2013

  • Miedzydszkolny konkurs „Opowiem Ci bajkę” – I miejsce – Katarzyna Koguciuk kl. 2a, II miejsce – Amelia Stanecka kl. 2d, III miejsce – Patrycja Heleniak kl. 2a oraz Natalia Wojtkiewicz kl. 3a, wyróżnienie – Alicja Ziąbska kl. 2c
  • Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” etap miejski: nagroda – Julia Urbaniak 0b, Helena Panfil 1c, Katarzyna Koguciuk 2a, Agata Koguciuk 5a, wyróżnienie: Barbara i Zuzanna Świtek 0a,Patrycja Heleniak 2a, Julia Jodczyk 5a
  • Koncert Noworoczny zatytułowany „Podróż do krainy baśni”

ROK SZKOLNY 2011/2012

  • Międzyszkolny konkurs pt. „Opowiem Ci bajkę” – II miejsce -Natalia Wojtkiewicz  2a, III miejsce – Alicja Borowska kl. 2c, Julia Zaremba kl. IIIb , II miejsce – Julia Jodczyk kl.4a, wyróżnienie –  Hubert Michalak kl. 4b
  • Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”– nagroda Warszawa – Paweł Kucharczyk kl. 6b, nagroda – Agata Koguciuk kl. 4a , wyróżnienie – Klaudia Bogacz kl. 5c , Kamil Bogacz kl. 6c , Klasy 0 – III : nagroda – Katarzyna Koguciuk 1a,Zuzanna Czubrychowska kl. 1c
  • Miejski Konkurs Plastycznego „Na Rowerze Jeżdżę w Kasku” – Klasy I –III:

I miejsce – Cecylia Olech kl. 2a, II miejsce – Tomek Gładki kl. 2a. Klasy IV – VI: III miejsce – Karolina Zimna kl. 6a. Wyróżnienie :  Aleksandra Ulejczyk kl. 1a

  • Konkurs międzyszkolny na zilustrowanie przysłowia – VI klasa I miejsce -Kamila Gosa 6a. Klasy piąte – III miejsce praca zbiorowa – Magdalena Skiba, Paulina Chmiel, Karolina Lipińska Angelika Michalska, Aleksandra Sikorka, Oliwia Prusak kl.5c
  • Koncert Noworoczny zatytułowany „Jasełka”

ROK SZKOLNY 2010/2011

  • Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka” Nagroda : Agata Koguciuk kl. 3a, wyróżnienie: Katarzyna Koguciuk kl. 0a, Aleksandra Wojtkiewicz kl. 3a, Maciej Kokosza kl 3c Wyróżnienia: Maja Sawicka kl. 5a, Karolina Dorociak kl. 6a,  Ignacy Panfil kl. 6c
  • Konkurs na opowiadanie baśni ( międzyszkolny) – I miejsce Julia Jodczyk kl. 3a, II miejsce -Julia Zaremba kl 2b , wyróżnienie: Magdalena Porzuczek kl. 2b , Marcin Przybyś 2a,   Aleksandra Wojtkowska kl. 3b
  • Koncert Noworoczny pod tytułem „Królowa Śniegu”

ROK SZKOLNY 2009/2010

  • Konkurs plastyczny „Obraz muzyką inspirowany” (Brwinów) – nagroda Zuzanna Kempisty, Piotr Kucharczyk kl. 6c
  • Konkurs recytatorski Warszawska Syrenka – Panfil Ignacy – nagroda – udział w finałach, nagroda Warszawa Klaudia Bogacz kl 3c, wyróżnienia w etapie miejskim otrzymali: Wierzbicka Weronika kl. 1c Koguciuk Agata kl. 2a  Wojtkiewicz Aleksandra kl. 2a, Dynerowicz Krystian kl. 3c, wyróżnienie: Buźniak Julia kl. 4c, Sawicka Maja kl.4c, Jodczyk Alicja kl. 5a
  • Koncert Noworoczny „Tradycje bożonarodzeniowe”

ROK SZKOLNY 2008/2009

  • Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka” – nagroda Warszawa -Klaudia Bogacz kl. 2c, Kamil Bogacz kl. 3c, Ignacy Panfil kl. 4, Albert Bogacz kl.5c, nagroda – Aleksandra Wojtkiewicz  1a, Leonard Panfil kl. 2b Grzegorz Barej kl. 6d, Katarzyna Lipińska kl. 4c, wyróżnienie: Agata Koguciuk kl. 1a, Krystian Denerowicz kl. 2b, Agata Gawryła kl. 3c, Julia Buźniak kl. 3c, Maja Sawicka kl. 3c, Łukasz Dawydzik kl. 5c, Zofia Barej kl. 5d
  • Koncert Noworoczny Dary Roku

ROK SZKOLNY 2007/2008

  • Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka – nagroda etap miejski: P. Kucharczyk 2b, M. Grygolec 1b, K. Bogacz 2c, wyróżnienie w etapie miejskim: W. Domagalska 5c, A.Krajewska 5c, M. Krajewski 4a, I. Panfil 3c.
  • Międzyszkolny konkurs recytatorski „Wierszyki łamiące języki” –  kategoria klas III: I miejsce – Aleksandra Machera 3a, kategoria klas II: wyróżnienie –  Hanna Rędzińska 2a