Klasa8C

Iwona Skiba

Zdjęcie z roku szkolnego 2019/2020

Pierwszy semestr obfitował w wiele wydarzeń w klasie 8 c. We wrześniu zorganizowaliśmy wieczór filmowy połączony z obchodami Dnia Chłopca. W październiku odwiedziliśmy Żelazową Wolę i zachwycaliśmy się muzyką Chopina. W listopadzie udało nam się zorganizować wieczór czytelniczy, na którym poznawaliśmy fragmenty „Pana Tadeusza”. W tym spotkaniu uczestniczyli także rodzice. Potem była dyskoteka andrzejkowa. W grudniu spotkaliśmy się na klasowym wieczorze gier planszowych i zabaw integracyjnych. Udało się także zorganizować wycieczkę, dzięki której mogliśmy poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Poznaliśmy tradycje bożonarodzeniowe polskiej wsi, nauczyliśmy się lepić pierogi i wspólnie przygotowaliśmy ozdoby świąteczne. Styczeń był dla nas pracowity, ponieważ współorganizowaliśmy Koncert Noworoczny. W pierwszym semestrze nie zabrakło również innowacyjnych metod pracy na lekcjach języka polskiego, a jedną z nich była metoda myślącej klasy.

Zdjęcie z roku szkolnego 2018/2019