Klasa7B

Joanna Kalwajtys-Chłosta

Klasa 7b jak tworzy wspaniałą gromadkę, składającą się z 22 uczniów, a konkretnie z 9 dziewcząt i 13 chłopców. Jesteśmy niepowtarzalni ,wyjątkowi. Łączymy  roczniki 2006 i 2007. Liczymy sobie po 13, niektórzy 14 wiosen.
Nasz wygląd i styl nie różni się zbytnio od siebie. Lubimy ubierać się modnie, ale zarazem sportowo i wygodnie. Często nosimy jeansy, luźne koszulki i bluzy. Spora gromadka (szczególnie dziewcząt) lubi kolor czarny.

Nie zawsze jesteśmy  jednakowo zdyscyplinowani i czasami lubimy poleniuchować, ale staramy się walczyć o dobre stopnie.   Łączą  nas wspólne zainteresowania  muzyczne lub komputerowe.  W naszej grupce  znajdą się osoby ciche i skromne, nieśmiałe i wstydliwe oraz nadpobudliwe i nieco nerwowe –  taki wielobarwny zestaw charakterów i osobowości.  To kolorowe połączenie sprawia,  że  w 7b  jest wesoło i nietuzinkowo. Każdy nowy uczeń, który pojawi się w naszej klasie, ma szansę znaleźć dla siebie „dobrą duszę”, a nawet  przyjaciela.