Klasa7A

Karolina Osińska

Pierwszy semestr roku szkolnego 2019/2020 dla klasy 7A obfitował w wiele wycieczek kulturalnych.

Wyjścia do Filtrów Warszawskich, Muzeum Powstania Warszawskiego, MOK-u w Piastowie na film „Cały ten cukier”, MOK-u w Pruszkowie na przedstawienia teatralne pod tytułem: „Złota kaczka” i „Betlejem polskie”, w którym brała udział uczennica naszej klasy – Michalina, wzbogaciły nas na różnych płaszczyznach.

W ramach integracji klasowej z okazji mikołajek wybraliśmy się na słodki poczęstunek do piastowskiej restauracji.

Uczniowie klasy 7A angażowali się w wydarzenia szkolne i klasowe, brali udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Semestr zakończyliśmy wyjściem na warsztaty biologiczno-chemiczne, które odbyły się w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerowych.