Klasa5A

Magdalena Horbot

W I semestrze roku szkolnego 2019/2020 klasa Va brała udział w 3 wycieczkach i uczestniczyła w rozmaitych szkolnych uroczystościach. Razem z wychowawczynią, p. Magdaleną Horbot, i nauczycielem wspomagającym, p. Moniką Jagiełło, nasza  klasa była na wycieczce integracyjnej, wycieczce do Centrum Nauki Kopernik i mikołajkowej wycieczce do Hula Kula. Klasa wspólnie świętowała Dzień Chłopaka, przygotowała apel z okazji Święta Niepodległości, brała udział w dniu kolorów i dzieliła się opłatkiem podczas klasowej wigilii. Razem bawiliśmy się na dwóch dyskotekach: andrzejkowej i karnawałowej, wzięliśmy też udział w akcji „Góra Grosza” i w konkursie na najlepiej ubraną klasę. Na II semestr mamy również wiele ciekawych planów.