Nasi uczniowie w wojewódzkich eliminacjach Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych

Siódmoklasistka i szóstoklasista  ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica jako jedyni  reprezentowali nasze miasto w  wojewódzkich eliminacjach Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych.

Miło nam poinformować, ze uczniowie SP-1, Barbara Cierpka z kl. VII a  i Jan Gwiazda z kl. VI c, zakwalifikowali się do ostatniego etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Mazowieckie i MSCDN w Warszawie.

Basia przystąpiła 5 III do konkursu polonistycznego,  Janek  6 marca  zmagał się z zadaniami matematycznymi.

Uczniów przygotowały: z języka polskiego – Anna Kowalczyk,  z matematyki – Katarzyna Kruk.

Cała społeczność szkolna jest dumna z dotychczasowych osiągnięć naszych reprezentantów i życzy im dalszych sukcesów.

Anna Kowalczyk