MEDIA O NAS

Media o otwarciu boiska i pikniku szkolnym

Oficjalne otwarcie boiska i wspaniały piknik w naszej szkole nie przeszły bez echa. Zapraszamy do obejrzenia relacji w Telewizji Kablowej Pruszków.

Tel-Kab o Koncercie w Jedyneczce

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Koncertu Noworocznego w Telewizji Kablowej Pruszków.

Koncert Noworoczny w Przeglądzie Regionalnym

Koncert Noworoczny w Jedyneczce jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla uczniów, rodziców i nauczycieli, ale także dla społeczności lokalnej i wszystkich sympatyków naszej szkoły. Dlatego również media regionalne relacjonowały to wydarzenie. Link do artykułu

Jedyneczka wśród wyróżnionych „Szkół poza horyzont”

Z ogromną radością przedstawiamy Państwu publikację Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej "Szkoły poza horyzont", w której wyróżniono 11 szkół z całej Polski, w tym naszą piastowską Jedyneczkę! W publikacji opisano podejmowane w szkołach inicjatywy, zamierzenia i osiągnięte cele. Książka jest dostępna zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej - Szkoły poza horyzont.  Cieszymy się, że zaangażowanie i odwaga naszych Pań Dyrektor oraz Nauczycieli została doceniona, a to szczególne wyróżnienie traktujemy jako dodatkową motywację do dalszego rozwoju.

Piastowska e-szkoła

Publikacja w „Czas Piastowa” dot. realizacji nauki w trybie zdalnym z związku z panującą pandemią koronawirusa. Wersja PDF do pobrania: TUTAJ

Niezapomniany koncert w piastowskiej Jedynce

Materiał dot. koncertu noworocznego w SP1, który opublikowały Mocne Strony – 6 lutego 2020 r.

Piastowska szkoła startem do kariery

Artykuł w Mocnych Stronach dot. nowych możliwości dzięki pozyskanemu dofinansowaniu unijnemu. Materiał z 6 lutego 2020 r.  

Jedyneczka w Mocnych Stronach

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami opublikowanymi w Mocnych Stronach.

Nasze pomocne lalki w Kurierze Mazowieckim

Zapraszamy na materiał filmowy dedykowany naszemu zaangażowaniu w akcję „Kolory Świata”. Tematem zainteresował się Kurier Mazowiecki. Zachęcamy do obejrzenia programu z naszym udziałem – po reklamach od 11:20.

Telewizyjna zachęta do pomocy

W pierwszej połowie stycznia wybrane stacje telewizyjne przybliżyły w swoich programach akcję pomocy naszej uczennicy Ani Ługowskiej.

Audycje o Jedyneczce na antenie Polskiego Radia