DELF PRIM 2020

To niepowtarzalna okazja dla wszystkich uczniów uczących się języka francuskiego.

Szkoła Podstawowa nr 1, Burmistrz Miasta Piastowa oraz szkoła j francuskiego CHOUETTE, organizują darmowy kurs języka francuskiego przygotowujący do międzynarodowego egzaminu DELF PRIM.

DELF PRIM (Diplôme d’études en langue française) to pierwszy dyplom potwierdzający znajomość języka francuskiego, wystawiany przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej. Dyplom uznawany jest na całym świecie i ważny jest bezterminowo.

DELF PRIM adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, którzy rozpoczynają naukę języka francuskiego.

DELF PRIM obejmuje trzy poziomy biegłości językowej: A1.1, A1, A2.

Pierwsze zebranie organizacyjne odbędzie się we wtorek 25 lutego o godz. 16.30 w holu głównym Szkoły Podstawowej nr 1 w Piastowie.

Zapisu można również dokonać pod nr. telefonu 502 319 793.