Bezpłatna nauka programowania

Już tradycyjnie, wraz z rozpoczęciem nowego semestru, szkoła Giganci Programowania zaprasza Uczniów na bezpłatną naukę programowania, organizowaną w ramach akcji „Koduj z Gigantami”.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów w wieku 7-19 lat, a honorowy patronat nad wydarzeniem sprawują Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Prezydent Miasta Pruszkowa.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w szkole w Pruszkowie przy ul. T. Kościuszki 15, w małych grupach i z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Osobom pragnącym zostać w domu umożliwimy wzięcie udziału online, w technologii wirtualnych klas.

Dla Uczniów z Pruszkowa i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:

• klasy 1-3: programowanie w Minecraft i Scratch
  • klasy 4-6: programowanie w Scratch i tworzenie aplikacji na telefon w AppInventor
  • klasy 7-8: wstęp do tworzenia aplikacji dla Windows w C#
  • szkoła średnia: wstęp do tworzenia aplikacji dla Windows w C#

Termin warsztatów to sobota i niedziela, 6-7. lutego.

Zapisy rozpoczną się w poniedziałek, 18. stycznia, na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji do pobrania: TUTAJ